CYFERIUM®

Artykuł  

9 maja 2023, 2:58

Binance w Metaverse: program dla przedsiębiorców Web3

Inicjatywa Binance Build The Block ma na celu znalezienie kolejnego wizjonera Web3. Program Metaverse Show został uruchomiony w celu połączenia biznesu i krypto by wyłonić najlepsze projekty związane z Web3 i włączyć je do ekosystemu Binance. To szansa dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje biznesy na blockchain oraz zdobyć rozpoznawalność w branży. Projekt umożliwia wygranie nagród finansowych oraz dostęp do wsparcia technologicznego i biznesowego. 

W ramach Binance Metaverse Show można spotkać się z najnowszymi innowacjami i trendami w dziedzinie Web3. Uczestnicy programu mogą wysłuchać prezentacji projektów oraz zobaczyć, jak działają na żywo. To również możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od zaproszonych mentorów, którzy będą pomagać i doradzać uczestnikom programu w kwestiach związanych z rozwojem biznesu.

To znaczący krok Binance w kierunku przyspieszenia rozwoju ekosystemu Web3 oraz wspierania przedsiębiorców z całego świata w ich ideach tworząc nowe produkty i usługi związane z Metaverse i Web3. Wszyscy uczestnicy programu będą mieli dostęp do ekspertów z branży, którzy pomogą im w rozwinięciu pomysłu biznesowego.

Więcej informacji na: https://www.binance.com/pl/feed/post/499357