CYFERIUM®

Cyferium  

31 grudnia 2022, 1:33 Autor: CFR

Nowy ROK!

Warszawa tonie dzisiaj w słońcu a powietrze ma w sobie zapach świeżości – taki Sylwester zdarza nam się rzadko. Może to znak, że rok 2023 to czas na pozytywne zmiany i nowe szanse, które przyjmiemy z otwartymi ramionami. 

Cyferium wchodzi w nowy rok z entuzjazmem i nadzieją – po wielu miesiącach pracy nad zbudowaniem platformy a przede wszystkim stworzeniem naszych kursów e-learningowych o blockchain nareszcie możemy poświecić czas na to co cieszy nas najbardziej – interakcje z Wami. 

Już w styczniu rozpoczniemy serię podcastów o wielkich postaciach świata krypto i będziemy odkrywać przed Wami ich drogę do spektakularnych sukcesów lub upadków.

Przygotowaliśmy też nowy Talk Show o tym co dzieje nie w świecie Internetu – fakty i opinie o wielkich zmianach w mediach społecznościowych , DeFi, blockchain i Metaverse a także o tym jak nowe technologie wdzierają się w nasze życie – prywatne, biznesowe i społeczne.

Nowe serie artykułów i felietonów będą poruszać szerokie spektrum tematów od sztucznej inteligencji do finansów zdecentralizowanych.

I rzecz jasna – nasz program stypendialny, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Kierujemy go do wyjątkowych kandydatów, którym bliska jest misja społeczeństwa inkluzywnego technologicznie.

Mamy nadzieje, ze 2023 rok będzie pełen pozytywnych zmian dla Was i dla całego swiata!